İnstagram ile giriş yap

Not:Kullanıcı adı ve şifrenizi sadece instagramdan yetki almak için istiyoruz.

Özelikler

7/24 Kesintisiz Hizmet

Uygulamamız güçlü sunucularda kesintisiz hizmet sunabilmek için Tasarlanmıştır. Teknik sorunlara anında müdahale ediyoruz.

Yüksek Hızlı İşlemler

Yeni teknolojiler kullanarak Takipçi ve Beğeni işlemlerini mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Aktif Takipçi Topluluğu

Sistemde ki kullanıcılar tamamen gerçek kullanıcılardan oluşmaktadır. Sitenin büyük bir hitti arama motorlarından ve refli sitelerimizden gelmektedir.

Tamamen Türk Takipçiler

Sistemdeki tüm kullanıcılar lokasyon filitrelemesi sonucunda türk takipçiler dışındaki yabancı hesaplar engelenmektedir.

Süreklilik Kazandırıyor

Takipçi kazanırken veya beğeni gönderirken sürekliliğiniz hesabınızın orjinalliğini ve kazancınızı daha çok artıracaktır.

Yeni insanlarla tanışma

Sistemimizde ki insanlar gerçek kullanıcılar olduğundan her gün yeni insanlarla tanışma şansı yakalayacaksınız.

Dünya Geneli

Uygulamamıza tek Türkiyede kullanıcılar değil dünyada ki tüm Türkler kullanabilmesi için yurt içi ve yurt dışı sunucularımız bulunmaktadır.

Nasıl Çalışıyor?

İnstagram kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmanız yeterlidir. Takipçi kazanmak istiyorsanız kendi hesabınızı veya bir başka hesabınızı seçmeniz gerekmektedir. Eğer beğeni gerekiyorsa listelenen son resimlerinizden birini seçerek beğeni gönderebilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Uygulamaya giriş yapamıyorum?

Kullanıcı adı ve şifreniz doğru halde giriş yapamıyorsanız instagram hesabınızı onaylamanız gerekmektedir. İnstagrama dönüp sayfayi yenileyerek hesabınızı onaylayabilirsiniz. Bu adımları takip ettiğiniz halde yine düzelmediyse emailinize gelen güvenlik koduyla onaylamaniz ve şifre değiştirdikten sonra giriş yapmanız önerilmektedir.

Uygulamaya girdikten sonra instagrama erişim sağlayamıyorum?

İnstagram güvenliğe çok önem vermektedir ve hesabınızda ki anormal değişiklikler sonrasi otomotik olarak hesabınızı korumaya almaktadır. Çoğu kişi hesabının çalındığını sanır oysa öyle bir durum söz konusu değildir.

İnstagram Hesabım Çalındı Ne Yapabilirim?

İnstagram kullanıcı adı ve şifresini asla kimseyle biz paylasmıyoruz sadece takip etmek ve beğeni göndermek icin yetki alıyoruz. Başka instagram uygulamaları yüzünden şifreniz çalındı ise yine bize yazarak hesabınızı geri almanızda ücretsiz olarak destek vermekteyiz. Lütfen bilmediğiniz uygulamaları kullanmayınız.

Uygulamanın bana faydası nedir?

İnstagramda çok az bir takipçiniz varsa çoğu kişiye ulaşamazsınız ve paylasımlarınız beğeni almaz ama uygulamamız sayesinde hem takipçi kazanabilir hemde beğeni gönderebilirsiniz bu sayede instagram hızla yükselip fenomen bile olabilirsiniz.

Hesabım için bir risk doğurur mu ?

Hesabınız için asla risk oluşturmamaktadır. Sebebide özel algoritmalar üzerine programlanan bu uygulama sayesinde instagram sizi tespit edemiyor.

Uygulama benim yerime neden başkalarını takip ediyor ve başkalarını beğeniyor?

Bu uygulamanın amacı sıfırdan birşeyi üretmek değildir sistemde olan kullanıcıları birbirine takip ettirip ve paylasımlarını karsılıklı olarak beğendirmektir. Bu uygulamaya girende takip ve beğeni yapacağını onaylamış sayılır.

Başka sorularınızı iletişimden sorabilirsiniz?

Şimdi Sor

İnsta Yurdunun Hikayesi

2012 yılında twitter uygulaması yaparak sektore giriş yapmıştım ama kullanıcılarımız instagram uygulamasıda yapmamı istediler talep olunca bende böyle bir uygulama yazdım ama instagram twitter gibi sorumsuz değil bu konuda beni baya bir zorladı çünkü instagramda api sistemini sınırlandırdılar yapılan işlemler sıfırdan kodlanarak ve yüksek sunucu maliyetiyle işimi baya bir zorlamadı desem yalan olur ama sonuca bakılırsa su an twitter uygulamamızın hittini geçtiğini görüyorum.

Eğer ki yeni bir uygulama isteğiniz olursa ve gelen talepler çok olursa neden o uygulamayıda yazmıyayım. Mantıklı eleştirilere ve önerilere her türlü açığım twitter profilimden bana ulaşabilirsiniz.

Asker Kazan

Sosyal Medya Yazılım Geliştirici

Kullanıcılarımız uygulamamız hakkında ne düşünüyor?

@elifturan İnsta yurdunu takipçi yurdundan biliyorum severek kullandığım tek uygulamadır.

Elif Turan İzmir, TR

@AhmetKalkamis Bu uygulamadan başka hiç bir uygulamayı kullanmıyorum. Tavsiye ederim.

Ahmet Kalkamis Erzurum, TR

Bu uygulama sayesinde binlerce takipçim oldu teşekkür ederim

Ayşe Can İstanbul, TR

İlk başlar inanmamıştım ta ki uygulamaya giriş yaptıktan sonra fikrim değişti. Şimdi instagramdan çok bu uygulamadayım :)

Demet Serbulut İstanbul, TR

Uzun bir süreden beridir bu uygulamayı bekliyordum... İnstagram takipçi ve beğeni gerçekten çok iyi olmuş. Tavsiye Ediyorum.

Mustafa TopcuOglu Ankara, TR

Seninde yorumlarını bekliyoruz

Çok yakında Hizmetinizde...

Personal

$5
per month

 • 1 user
 • 10 GB storage
 • Email priority support
 • Free update
 • 24/7 support
Sign Up

Professional

$10
per month

 • 10 users
 • 30 GB storage
 • Email priority support
 • Free update
 • 24/7 support
Sign Up
Popular

Business

$25
per month

 • Unlimited user
 • 100 GB storage
 • Email priority support
 • Free update
 • 24/7 support
Sign Up

İletişim